סדנאות טנטרה לזוגות

לעיתים, שיגרת החיים הלחוצה, שוחקת את החיים הזוגיים ואת הקשר הזוגי ופוגעת ביכולת לחוות אהבה בצורתה הטהורה והאקסטטית. זוגות רבים מתפשרים על איכות הקשר וחיים שנים יחד ללא תשוקה וללא אהבה.
הטכניקות הטנטריות הנלמדות במהלך סדנאות הטנטרה הזוגיות שלנו, נותנות לבני הזוג כלים חדשים בעזרתם ניתן להפוך את הזוגיות למלאת תשוקה, אהבה והרמוניה. הטנטרה מאפשרת מפגש אמיתי, ויוצרת בתוך הזוגיות חוויה משותפת של יצירה ובריאה, ושל חיים משותפים מלאי תשוקה, אהבה ושמחת חיים.. אז אם חיפשת סדנת סדנת טנטרה לזוגות בואו לחוות את הסדנאות שלנו ולא תצטערו

מיניות הינה דרך הביטוי של אנרגיית החיים שבנו, הקונדליני.האנרגיה זורמת בגופנו במעלה ובמורד הצ'אקרות . תשוקה מינית, תשוקה לחיים – מקשרת בין גוף ונפש יחדיו.
אהבה , צורך קיומי וטבעי. מכילה בתוכה אנרגיה וכמיהה לחיבור.תחושת האהבה מאפשרת לנו לפתוח את הלב ולהרגיש את חדוות החיים,הנאה ובריאות הגוף והנפש.
רגש של אהבה, כעס, קנאה ושמחה. כולם אחד. לצלול פנימה אל תוך המהווים העמוקים והקסומים ביותר שבתוכנו.להרגיש ולחוש את קשת הצבעים בעוצמה, ללא פחד.
גוף, מימד של נוכחות והוויה. מביא אותנו אל "כאן ועכשיו" מחבר יחדיו את כל יסודות הטבע ומאפשר לחוות דרכו אתהמיניות, האהבה והרגש במלאות ועוצמה.

סדנאות טנטרה לזוגות